Ador Care Shampo Trupi Hidratuese

Shampo Trupi Hidratuese

Shampoja përkujdeset për pastrimin e butë të skalpit dhe të flokëve.
Baza bimore bën të mundur përdorimin e përditshëm.
Pa paraben, pa kimikate të dëmshme, testuar dermatologjikisht.
330 ml

ador care

Përshkrimi

Kjo shampo është një pastrues ditor i butë, tërësisht bimor që ofron hidratim dhe pastrim të thellë edhe për lëkurën më të ndjeshme. Produkti ka një përzierje të pasur vajrash esencialë, të gjithë natyralë.

Kjo shampo natyrale nuk përmban sulfate, paraben, fosfate, përbërës me bazë vaji ose nënprodukte shtazore.

Shampoja hidratuese e trupit ruan lëkurën në rritje të fëmijëve, pastron, zbut dhe dhe hidraton. Baza bimore bën të mundur përdorimin e përditshëm.

Pa paraben, pa kimikate të dëmshme, testuar dermatologjikisht.

Detaje

  • E testuar klinikisht
  • Miratuar nga dermatologu
  • Miratuar nga pediatri
  • Hipoalergjike

Përbërësit

Produkti ka përbërës natyralë, kështu që mund ta përdorni edhe në lëkurën më të ndjeshme. Ai përmban përbërës 100% natyralë.

Ujë (Aqua), bazë shampoje, (Decil Glukozid, Lauryl Betaine, çamçakëz Xantam, Fenoksietanol, pluhur gjethesh aloe Barbadensis (aloe vera), acidi citrik, acidi benzoik, acidi dehidroacetik), Kanthenol-D. Oleate) shije vanilje, Optifen (Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol), aroma organike.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të lagur ose hidheni direkt në ujë. Shpëlajeni trupin dhe thajeni butësisht.

Zgjidhni Produktin Që Dëshironi Dhe Përfitoni 25 5 Ulje

Shitje fantastike - 25% ULJE në të gjitha produktet. Kujdesi natyral organik 100% për fëmijët.

adorcare.com

Ador Care

Ador Care është linja e parë shqiptare e certifikuar nga Ministria e Shëndetësisë, për kujdesin e flokëve të foshnjave dhe fëmijëve sjell produkte delikate me përbërësit më të butë e të mirëmenduar për mirëmbajtjen e lëkurës në rritje dhe flokëve të të vegjëlve.

Informacione Kontakti

sqAL
Open chat
Ador Care
Përshëndetje
Si mund t'ju ndihmojmë