Ador Care Krem i Përditshëm Hidratues Dhe Ushqyes

Krem i Përditshëm Hidratues Dhe Ushqyes

Kremi hidraton dhe ushqen lëkurën e fëmijës me vaj bajamesh, gjalpë kakaoje dhe vitaminë E.

Ruan elasticitetin dhe ndihmon rritjen e shëndetshme të lëkurës.

Pa paraben, pa kimikate të dëmshme, testuar dermatologjikisht.
250 ml

Daily Cream

Përshkrimi

Kremi i ditës për fytyrë dhe trup me vaj bajameje, gjalpë kakaoje dhe vitaminë E, siguron mbrojtje të
menjëhershme dhe afatgjatë për lëkurën delikate të të porsalindurve dhe fëmijëve, duke e lënë atë të butë dhe të hidratuar.
Përbërja e tij e butë është ideale për përdorim të përditshëm.

Detaje

  • E testuar klinikisht
  • Miratuar nga dermatologu
  • Miratuar nga pediatri
  • Hipoalergjike

Përbërësit

Ujë (Aqua), Glicerinë, Vaj Prunus Amygdalus Dulcis, Gjalpë Kakao Theobroma, Kujdes SAFIC
(Poliakrilat natriumi), Vitaminë E (Acetat Tokoferol), Panthenol-D, Optifen (Fenoksietanol, Glikoli Organik Kaprilik, Aroma.

Përdorimi

Kremi mund të përdoret çdo ditë, në lëkurë të pastruar më parë. Përdorni një sasi të vogël dhe përhapeni lehtë.
Rekomandohet të përdoret pas dushit. Shmangni kontaktin me sytë dhe gojën.

Zgjidhni Produktin Që Dëshironi Dhe Përfitoni 25 5 Ulje

Shitje fantastike - 25% ULJE në të gjitha produktet. Kujdesi natyral organik 100% për fëmijët.

adorcare.com

Ador Care

Ador Care është linja e parë shqiptare e certifikuar nga Ministria e Shëndetësisë, për kujdesin e flokëve të foshnjave dhe fëmijëve sjell produkte delikate me përbërësit më të butë e të mirëmenduar për mirëmbajtjen e lëkurës në rritje dhe flokëve të të vegjëlve.

Informacione Kontakti

sqAL
Open chat
Ador Care
Përshëndetje
Si mund t'ju ndihmojmë