Ador Care Shampo Delikate Për Flokë Dhe Trup

Shampo Delikate Për Flokë Dhe Trup

Shampoja pastron në mënyrë delikate flokët dhe trupin e fëmijës duke ruajtur balancën e brishtë të pH të lëkurës dhe flokët e parë të foshnjave.
Përbërja e saj me aloe vera, kamomil dhe livandë e bëjnë të dashur për lëkurën dhe sytë e fëmijës.
Pa paraben, pa kimikate të dëmshme, testuar dermatologjikisht.
330 ml

Gentle Shampoo

Përshkrimi

Zgjoni shqisat me aromën e këndshme të mjaltit gjatë dushit, me shampon delikate Ador për flokë
shampo për flokë dhe trup. Përmbajtja e tij e Aloe Verës, Kamomilit dhe Lavandës e bën atë të dashur për të
lëkurën dhe sytë e foshnjave.
Shampoja pastron butësisht flokët dhe trupin e foshnjave, duke ruajtur ekuilibrin e brishtë të pH të
lëkurës dhe flokëve të tyre të parë.
Pa paraben, pa kimikate të dëmshme, testuar dermatologjikisht.

Detaje

  • E testuar klinikisht
  • Miratuar nga dermatologu
  • Miratuar nga pediatri
  • Hipoalergjike

Përbërësit

Produkti ka përbërës natyralë, kështu që mund ta përdorni edhe në lëkurën më të ndjeshme.
Përmban përbërës 100% natyralë.
Ujë (Aqua), bazë shampoje (Aqua Baza), decil glukozid, lauryl betaine, çamçakëz, Xantham, Fenoksietanol, pluhur gjethesh Aloa Barbadensis (Aloe Vera), acid citrik, acidi benzoik,
acid dehidroacetik, ekstrakt kamomili, vitaminë E (tokoferol acetat), Panthenol-D, optifen (Phenoxyethanol, Capryl Glycol), aroma organike.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë dhe flokë të lagur. Shumëzojeni dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Vetëm për përdorim të jashtëm.
Këshillohet të ruhet në një vend të freskët dhe larg rrezeve të diellit.

Zgjidhni Produktin Që Dëshironi Dhe Përfitoni 25 5 Ulje

Shitje fantastike - 25% ULJE në të gjitha produktet. Kujdesi natyral organik 100% për fëmijët.

adorcare.com

Ador Care

Ador Care është linja e parë shqiptare e certifikuar nga Ministria e Shëndetësisë, për kujdesin e flokëve të foshnjave dhe fëmijëve sjell produkte delikate me përbërësit më të butë e të mirëmenduar për mirëmbajtjen e lëkurës në rritje dhe flokëve të të vegjëlve.

Informacione Kontakti

sqAL
Open chat
Ador Care
Përshëndetje
Si mund t'ju ndihmojmë