Ador Care Shampo Bimore Për Flokë

Shampo Bimore Për Flokë

Shampoja përkujdeset për pastrimin e butë të skalpit dhe të flokëve.
Hidraton lëkurën e kokës falë aloe verës dhe mbush strukturën e flokut me proteina nga tërshëra.
Pa paraben, pa kimikate të dëmshme, testuar dermatologjikisht.

 Volume : 250 ml

 

Hair Shampoo

Përshkrimi

Shampo Ador Kids e mban lëkurën e kokës të shëndetshme, forcon flokët dhe i pastron ato.

Hidraton skalpin falë aloe verës dhe mbush strukturën e flokëve me proteina nga tërshëra.

Pa paraben, pa kimikate të dëmshme, testuar dermatologjikisht.

Detaje

  • E testuar klinikisht
  • Miratuar nga dermatologu
  • Miratuar nga pediatri
  • Hipoalergjike

Përbërësit

Ujë (Aqua), bazë shampoje, Decil Glucoside, Lauryl Betaine, çamçakëz Xantham, Fenoksietanol, Pluhur gjethesh Aloe Barbadensis (aloe vera), acid citrik, acid benzoik, acid dehidroacetik), ekstrakt aloe Dract -Pantiphenol (Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol), aroma organike.

Përdorimi

Hidhni pak shampo mbi pëllëmbë, fërkojeni dhe masazhoni butësisht lëkurën e kokës dhe flokët e fëmijëve. Lëreni për një minutë dhe shpëlajeni mirë. Ripërdoreni nëse është e nevojshme.

Zgjidhni Produktin Që Dëshironi Dhe Përfitoni 25 5 Ulje

Shitje fantastike - 25% ULJE në të gjitha produktet. Kujdesi natyral organik 100% për fëmijët.

adorcare.com

Ador Care

Ador Care është linja e parë shqiptare e certifikuar nga Ministria e Shëndetësisë, për kujdesin e flokëve të foshnjave dhe fëmijëve sjell produkte delikate me përbërësit më të butë e të mirëmenduar për mirëmbajtjen e lëkurës në rritje dhe flokëve të të vegjëlve.

Informacione Kontakti

sqAL
Open chat
Ador Care
Përshëndetje
Si mund t'ju ndihmojmë